116. Les
Autor: Bohumil Čadek
(1898 ? - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 16,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 28,5 x 21,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč