Pohled na Karlův most a Hradčany

Autor: Bohumil Čadek
(1898 ? - ?)

Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 79 x 107 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč