Satyr

signováno vlevo, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: akvarel, datace: 1954
Šířka: 50 cm, výška: 73 cm, rámování: 89 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč