52. Benátky
Autor: G. Thiele
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 95 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč