44. Zima ve Schwarzwaldu
Autor: Christian Gothard Hirsch
(1889 Vratislav, Polsko - 1977 Höhenschwand, Německo)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 55 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč