125. Křiváň
Autor: Josef Imrich
Signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 15/100, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: linoryt
Šířka: 79 cm, výška: 27 cm, rámování: 45 x 95 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč