4. Zamrzlý rybník
Autor: Charles Borrel
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel zlaceném rámu, reintolováno
Technika: olej na plátně, datace: 1867
Šířka: 73 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63 x 87,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.08.2021 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč