4. Zamrzlý rybník

Autor: Charles Borrel

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel zlaceném rámu, reintolováno
Technika: olej na plátně, datace: 1867
Šířka: 73 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63 x 87,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.08.2021 20:11 SELČ

Zbývá: 6d 15h 41m 0s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč