Vesnička

Autor: Luka Madelaine
(1894 Maffliers - 1989)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 45,5 x 51,5 cm

Konec dražby: 20.07.2021 22:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč