Zátiší s hrozny

Autor: Alb. Mare
(1881 - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1881
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 74 cm

Konec dražby: 21.06.2021 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč