106. Klavírní largo
Autor: Rudolf Herbert Schlindenbuch
(1877 Písek - 1934)
signováno vpravo dole tužkou, autorské razítko vlevo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 37 cm
Konec dražby: 24.09.2017 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč