110. Letní den
Autor: Ludwig Obst
(1890 Mezilesí - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 52 cm, rámování: 63 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč