Žena v bílém

Autor: Geritt Lundens
(1622 Amsterdam - ?1686 Nizozemí)

Signováno vlevo dole, rámováno nově, prasklina v desce
Technika: olej na dřevě, datace: 17. století
Šířka: 19 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 33 cm

Konec dražby: 21.06.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč