Zpěv

Autor: Geritt Lundens
(1622 Amsterdam - ?1686 Nizozemí)

Signováno vpravo dole, rámováno nově
Technika: olej na dřevě, datace: 17. století
Šířka: 18 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 37 x 32,5 cm

Konec dražby: 21.06.2021 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč