166. Na cestě

Autor: J. Frič

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 88 cm, výška: 65 cm, rámování: 75 x 98 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč