34. Na samotě
Autor: Németh György
(1890 - 1962)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 18 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč