Povoz

Autor: Németh György
(1890 - 1962)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 18 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč