458. Moře
Autor: Hartmann Antonín
(? ? - ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 56 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 69 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč