129. Růže ve váze
Autor: Jan Bohumír Weigert
( - )
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 33 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.04.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč