Řeka v údolí

Autor: Jan Bohumír Weigert

signováno vlevo dole, mírně prohnuté
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 49 cm, rámování: 67 x 52 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč