Zátiší s pohárkem

Autor: Miroslav Roštinský
(1927 Lovčice - 2005 Žďár nad Sázavou)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 53 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč