Portrét muže
Autor: Otakar Sedloň
(1885 Trpin - 1963 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 50 cm, rámování: 58,5 x 42,5 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč