187. Zasněná ovce
Autor: Otakar Sedloň
(1885 Trpin - 1963 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu, datace: 1912
Šířka: 34 cm, výška: 32 cm, rámování: 39 x 40,5 cm
Konec dražby: 10.10.2022 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč