V květu

Autor: Otakar Sedloň
(1885 Trpin - 1963 Praha)

Signováno, na reversu evidenční štítky ČSTSP Nová Paka, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 44 cm, rámování: 60 x 69 cm

Konec dražby: 20.07.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč