83. Dívčí portrét

Autor: Otakar Sedloň
(1885 Trpin - 1963 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1962
Šířka: 43,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 61 x 53,5 cm pošk.

Konec dražby: 16.03.2023 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč