84. Portrét dívenky
Autor: Otakar Sedloň
(1885 Trpin - 1963 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu, datace: 1958
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 48,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 16.03.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč