Pradlena

Autor: Rudolf Kremlička
(1886 Kolín - 1932 Praha)

signováno vpravo dole, volný list v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list 32,5 x 24 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč