Sedící žena

Autor: Rudolf Kremlička
(1886 Kolín - 1932 Praha)

Monogramováno vpravo dole, rámováno, zaskleno paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 14,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 42 x 33 cm

Konec dražby: 23.06.2022 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč