62. Abstraktní kompozice v červené
Autor: Emanuel Ranný ml.
(1943 Brno - ?)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole III/XXX, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 41 x 31 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč