V horách

Autor: Alfred Collin
(1880 - 1944)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 62 x 72 cm

Konec dražby: 20.07.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč