10. Kopce v krajině - L formát

Autor: J. Paveza

signováno a datováno vlevo dole, protrženo, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 58 cm, výška: 90 cm, rámování: 102 x 71 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.04.2024 17:01 SELČ

Zbývá: 2d 1h 2m 28s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč