237. Akt ležící ženy

Autor: J. Paveza

velký formát, signováno vpravo dole, datováno 71
Technika: olej na sololitu, materiál: 103 x 74 cm, datace: 1971
Šířka: 61 cm, výška: 88 cm

Konec dražby: 07.12.2017 21:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč