Žena na skalce

Autor: Ladislav Beneš
(1883 Praha - 1956 Častolovice)

Signováno a datováno na plintě
Materiál: patinovaná sádra, datace: 1920
Výška: 26 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč