Požár

Autor: Eva Bednářová
(1937 Praha - 1986)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 40 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 55 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč