Konvolut 11 ks krajin

Autor: Zdeňek Baláš
(1904 Žatec - 1997 Nové Strašecí)

11 ks od 10,5 x 14,5 do 21 x 29 cm, volné listy, některé datované a signované

Konec dražby: 08.11.2021 22:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč