Kopcovitá krajina
Autor: Zdeňek Baláš
(1904 Žatec - 1997 Nové Strašecí)
Technika: akvarel, datace: 1965
Šířka: 30,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 43 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč