11. Stádo u rybníčku
Autor: Leila Hjelm
(1845 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 43 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč