Stádo u rybníčku

Autor: Leila Hjelm
(1845 - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 43 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč