52. Kompozice

Autor: Milan Laluha
(1930 Tekovské Lužany - 2013 Bratislava)

olej na sololitu, signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 39 cm, výška: 51 cm, rámování: 57 x 67,5

Konec dražby: 26.09.2017 18:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 14 000 Kč