Dívka s růží
Autor: František Burant
(1924 Beroun - 2001 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole
Technika: suchá jehla, datace: 1998
Šířka: 9 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.09.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč