Tři grácie

Autor: František Burant
(1924 Beroun - 2001 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 64/100, volný list v papartě.
Technika: lept, datace: 1991
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 35 cm

Konec dražby: 07.03.2022 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč