Pištec

Autor: František Burant
(1924 Beroun - 2001 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 7/27, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1994
Šířka: 25 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 42 cm

Konec dražby: 05.04.2022 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč