Studie pištce

Autor: František Burant
(1924 Beroun - 2001 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 6/43, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1998
Šířka: 17,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 30 cm

Konec dražby: 05.04.2022 19:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč