Tanečnice

Autor: František Burant
(1924 Beroun - 2001 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 3/4, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1960
Šířka: 18 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 42 x 31,5 cm

Konec dražby: 06.04.2022 19:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč