96. Vítězství myšlenky
Autor: František Burant
(1924 Beroun - 2001 Praha)
vlevo dole číslováno 4/25, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1973
Šířka: 34 cm, výška: 49 cm, rámování: 68 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč