97. Skvrny
Autor: Aleš Lamr
(1943 Olomouc)
Signováno vpravo dole, autorský tisk, volně v paspartě
Technika: serigrafie
Šířka: 20,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 29,5 x 20,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč