180. Icarus
Autor: Henri Matisse
(1869 Cateau-Cambrésis - 1954 Nice)
Zaskleno
Technika: serigrafie
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: sklo 60 x 40
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč