Luxury, Calm and Pleasure

Autor: Henri Matisse
(1869 Cateau-Cambrésis - 1954 Nice)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 93/250, slepotiskové razítko, součástí přiloženo: signovaný Certificado de Edicion Studio Art´K, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 25,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list 28,5 x 38 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč