Clear Connection

Autor: Vassilij Kandinskij
(1866 Moskva - 1944 Neuilly-sur-Seine)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 2/100, slepotiskové razítko, součástí přiloženo: signovaný Certificado de Edicion Studio Art´K, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 18 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list 38 x 28,5 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč