Baigneuse Blonde

Autor: Pierre-Auguste Renoir
(1841 Limoges - 1919 Cagnes-sur-Mer)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 140/450, slepotiskové razítko, součástí přiloženo: signovaný Certificado de Edicion Studio Art´K, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 21 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list 38 x 28,5 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč