254. Liška - Sedící žena
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 12 cm, výška: 21 cm, rámování: 24 x 15 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč