243. Tanečnice
Autor: Luigi Bombard
(1879 Boloňa, Italie - 1953 Řím)
vystřihovaná grafika pod sklem, rámováno, zaskleno
Šířka: 8 cm, výška: 21 cm, rámování: 30 x 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč